Welcome to London, a different side of London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to London, a different side of London

Свят–лабиринт, в чиито шахти дебне нещо смътно, лепкаво и неназовимо и не знае обратния път.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Малкия храм в градината с розови дръвчета
Барът в Лондон 2011г. EmptyЧет Юни 21, 2012 1:07 pm by Quinn

» Търся си...
Барът в Лондон 2011г. EmptyЧет Юни 21, 2012 12:55 pm by Quinn

» Порутения храм
Барът в Лондон 2011г. EmptyЧет Юни 21, 2012 11:13 am by Christian Nortfild

» Quinn
Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 19, 2012 6:28 pm by Bianka

» Кръвни връзки - Ришел Мийд
Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 19, 2012 5:26 pm by Erisa

» Да броим до 1000
Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 19, 2012 5:01 pm by Erisa

» Търся си другарче за РП
Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 19, 2012 4:02 pm by Катерина Хейл

» Вампирите от морганвил - Речъл Кейн
Барът в Лондон 2011г. EmptyПон Юни 18, 2012 5:45 pm by Erisa

»  Коя е последната книга която прочетохте?
Барът в Лондон 2011г. EmptyПон Юни 18, 2012 5:44 pm by Erisa

Екипът
Барът в Лондон 2011г. SeHT
Top posters
Bianka
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Veronica.
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Katherine Rosewood
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Erisa
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Christian Nortfild
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Лукас Скот
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Катерина Хейл
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Elliot Sonders.
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Carolyn.
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Merilyn ♥
Барът в Лондон 2011г. I_vote_lcapБарът в Лондон 2011г. I_voting_barБарът в Лондон 2011г. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Чет Юни 14, 2012 6:47 pm

 

 Барът в Лондон 2011г.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Erisa
Lower London Citizen
Lower London Citizen
Erisa


Брой мнения : 35
Join date : 10.06.2012
Age : 27

Барът в Лондон 2011г. Empty
ПисанеЗаглавие: Барът в Лондон 2011г.   Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 12, 2012 5:27 pm

Барът не беше нещо особено, но все пак предлагах алкохол и това беше важното. Влизайки в бара веднага ме лъхна миризмата на алкохоли и цигари. Усещаше се също и вкусът на секса. Всички обърнаха глави да ме погледнат когато влязох ама и това беше нормално. Няколко погледа ме проследих когато отивах към бара. Седнах на малките столчета и бармана веднага дойде при мен.
- Една водка - казах докато оглеждах бара и си търсех храна.
- Лична карата - чух да казва един мъжки глас. Обърнах се и повдигнах една вежда.
- Ама ти сериозно ли? - той само повдигна рамене с безразлично изражение.
- Такава е политиката - ама тоя нещо се мислеше за голямата работа. Позволих на очите ми да се обагрят в червено и той ококори очи на среща ми.
- Водката веднага - той кимна и след малко тя беше при мен отпих една глътка и пак огледах бара.
Върнете се в началото Go down
Christian Nortfild
Lower London Citizen
Lower London Citizen
Christian Nortfild


Брой мнения : 34
Join date : 10.06.2012

Барът в Лондон 2011г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът в Лондон 2011г.   Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 12, 2012 5:43 pm

Крис избяга от реалността както обикновено като забегна в някой бар.Денят му се струваше скапан,а и той се чувстваше по същия начин.Беше прекарал нощта в търсене на бившата му най-добра приятелка,но ..единственото,което откри бяха няколко смотани катерици,които се изпречиха на пътя му.Голям напредък,няма що.С това темпо щеше да я открие...след 100 години,когато вече е грохнала старица или грохнал скелет.
Някакъв бар се изпречи на пътя му и Нортфилд веднага влезе.Тълпата танцуваше и се забавляваше,вонеше на кръв от съществата,но даже и това сега не развеселяваше Кристиан.Изглеждаше ужасно..като не броим леко окъсаните му дрехи и вътрешно беше така.
Запъти се към бара и седна до някакво момиче и метна на бармана.Той веднага дотича.
-Едно уиски ..-каза той.-Не,цяла бутилка направо..
Бармана го погледна подозрително,но Крис му метна поглед изпълнен с толкова голяма заплаха,че онзи насреща му не искаше повече да го вижда.Скоро му донесе исканото и нашия герой надигна бутилката като стисна устни.Течността се разля в него и потуши леко вътрешния му огън.Беше все някво начало.
Обърна се към момичето до него и го изгледа косо.Не беше в настроение за нищо тзи вечер,но гледането ен беше забранено.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Lower London Citizen
Lower London Citizen
Erisa


Брой мнения : 35
Join date : 10.06.2012
Age : 27

Барът в Лондон 2011г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът в Лондон 2011г.   Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 12, 2012 5:53 pm

В бара влезна някакво момче. Все едно току що излезнал от гората. А и така беше просто се усещаше, а и виждаше. Не изглеждаше в настроение за нищо. Седна до мен бара и поиска една бутилка уиски. Бармана пак се опита да се прави на голямата работа, ама не му се получи когато избягалият от гората му метна един убийствен поглед... Охо вампир без настроение лошо.
Той си получи питието и надигна бутилката. После ме погледна косо и аз отвърнах на погледа поогледах го и после се обърнах към бармана.
- Ей - викнах му и той дотърча - искам нещо за пиене.
- Какво и колко - каза той леко плахо.
- Браво бе! Научил си си урокът. Би бих ти поискала вената, но е малко рано, тъй че ще го оставим за по-късно, за сега една бутилка водка - усмихнах му се показвайки зъбите си и той се разтича да ми донесе питието. След малко то беше при мен, бармана надалеч. Да не би да го бях уплашила.
Върнете се в началото Go down
Christian Nortfild
Lower London Citizen
Lower London Citizen
Christian Nortfild


Брой мнения : 34
Join date : 10.06.2012

Барът в Лондон 2011г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът в Лондон 2011г.   Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 12, 2012 6:41 pm

Барманът явно не беше изнервил още повече само нашия герой,а и брюнетката до него.Тя явно го беше поставила на мястото му и сега то припкаше из бара като послушно кученце.И с Крис също се държеше така.Точно сега не беше в интерес на никой да се заяжда с Нортфилд или го очакваше сигурна смърт.И болезнена.
Кристиан надигна бутилката и тя вече минаваше средата на съдържанието вътре.Бръкна джоба си и извади една кутия с цигари.Запазената му марка.Като не можеше да направи нищо по въпроса с намирането на Бианка,поне да направи нещо по съсипване на здравето си.Но той фактически не беше жив,тей че..на кого му пука.
-Явно търпението на досадни барманчета на влиза в характеристиката ти-заяви Крис на мацката до него и се изсмя грубо.
Сигурно изглеждаше като тарзан в очи й ,но ..ами до някаква степен излизаше от гората в момента.
-Още една..-провикна се отново и се загледа в брюнетката.Беше вампирка,доколкото Кристиан в моемнта забелязваше нещо.
И като стана дума за кръв,нямаше да е лошо някой да го захрани в момента.Огледа се,имаше много потенциални жертви,а и от другата му страна имаше една пияна ,дето май си поспиваше на плота.
Върнете се в началото Go down
Erisa
Lower London Citizen
Lower London Citizen
Erisa


Брой мнения : 35
Join date : 10.06.2012
Age : 27

Барът в Лондон 2011г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът в Лондон 2011г.   Барът в Лондон 2011г. EmptyВто Юни 12, 2012 7:02 pm

Онзи извади една цигара и запали. После каза нещо за търпението ми към барманите. Аз и търпение? Две не съвместими неща.
- Аз принципно с търпението съм скарана. Нещо не се харесва ме от... цял живот.
Изкисках се и пак почнах да оглеждам за жертви, от кога не бях пила кръв от... вчера да бе верно. Но сега първо щях да пийна малко после малко секс и по време на секса може да хапна или после. Ама най-добре по време на акта.
Погледнах бармана и се зачудих за вкусът му и облизах устни гледайки го хищнически, той усети погледа ми и се обърна към мен стреснато. Помахам да дойда е той дойде бавно.
- К-к-какво ще желаете - попита той.
- Червено вино - той кимна взе една бутилка сипа в една чаша даде ми го и тръгна бързешком. - ... и - той се обърна. - Искам да си прережеш дланта и да добавиш кръв кам виното - очите му едва не изкочиха от орбита. Той седеше и ме зяпаше. - Трябва ли да повтарям. - Той почна ужесточено да клати глава и остави бутилката и дойде взе един нож и сложи треперещата си длан над чашата и доближи ножа до нея и преглътна тежко - Айде! - пришпорих го аз. Той направи един бърз и дълбок разрез и кръвта бликна. Очите ми почервеняха целите и не само ирисите и облизах устните. Гледах как капка по капка как гъстата течност пада в чашата. След малко взех ръката на горкият човечец и той едва не припадна. Облизах разреза и той се разтрепери целият. - Можеш да се превържеш - казах кротко и го проследих как залитайки се добра до някаква задна стаичка. Отпих от виното от с кръвта и изидах доволен стон. Наистина беше хубаво. Погледнах избягалият от гората.
- Трябва да опиташ този барман кръвопиецо - казах и надигнах чашата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът в Лондон 2011г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът в Лондон 2011г.   Барът в Лондон 2011г. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Барът в Лондон 2011г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Метрото за Долен Лондон
» Разяснение за Горен и Долен Лондон
» Петте почетни фамилии в долен Лондон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome to London, a different side of London :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: